Chcete obdarovat své blízké, přátele, kolegy či zaměstnance něčím netradičním? Tipy na vánoční dárky od reklamní agentury.

5.12.2019

A je to zase tady, doba Vánoc, která s sebou nese mnoho odpočinku a radosti, ale také spoustu příprav. O mnohdy hektickém shánění dárků v následujících několika týdnech ani nemluvě. Přitom obdarovat své blízké něčím netradičním a opravdu zapamatovatelným může být mnohem těžší než se na první pohled zdá. Mnoho lidí si to uvědomuje a buď si s výběrem vhodných dárků dá opravdu záležet, nebo na druhou stranu s tím tak dlouho otálí, že vyberou jen „něco“ narychlo pár hodin před Štědrým dnem.

Sami ještě přemýšlíte nad tím, jak své blízké, rodinu či dokonce zaměstnance ve firmě potěšíte? V naší reklamní agentuře Grafstudio jsme pro Vás připravili několik tipů na vhodné dárky, díky kterým můžete vykouzlit obdarovaným úsměvy na rtech – ve všech případech jsou to totiž netradiční a mnohdy i osobní dárky, které nikde jinde neseženou.

Vánoční tip č. 1: Foto obrazy na zeď, tisk na plátno

Svou rodinu, přátele, přítele či přítelkyní určitě potěšíte originálně zhotoveným foto obrazem na zeď z fotografie na míru. Obrazem, který zvěčňuje jejich jedinečný cestovatelský, pracovní či rodinný zážitek, nebo zkrátka jen člověka, kterého má obdarovaný rád. Stejně je potěšíte čistě jejich portrétem nebo společným fotem. Radost danému člověku jistě uděláte i dekorativním obrazem přírody, fotografií z oblíbeného filmu nebo portrétem milovaného herce, herečky, zpěváka, zpěvačky… Tento typ dárku je zcela univerzální, hodí se kromě Vánoc i na narozeniny, na výročí svatby a na další významné příležitosti.

S výběrem vhodné fotografie, která bude mít dostatečné rozlišení a kvalitu, Vám rádi pomůžeme. Kdykoliv se nás neváhejte obrátit. Kromě kvalitního tisku zajistíme i umístění do pěkného rámu, na požádání rovněž i zabalení dárku.

Realizujeme tyto služby týkající se foto obrazů na zeď

Vánoční tip č. 2: Celopolepy aut, motorek, notebooku…

Víte o někom ze svých blízkých, který pořád mluví o tom, že si nechá zkrášlit své auto celopolepem, ale nikdy se k tomu sám neodhodlá? Právě u těchto případů je skvělé objednat celopolep jeho motorového miláčka jako netradiční dárek :-). Vybírat si může dotyčný z mnoha barevných fólií včetně zajímavých vzorů, polepu 3d wrap foliemi a dalších specialit…

Kromě auta lze samozřejmě polepit i motorku, kolo, ale dokonce i notebook a další elektroniku.

Vánoční tip č. 3: Nástěnné hodiny netradičních tvarů s originálním potiskem vlastního výběru

Normální hodiny má doma v kuchyni, v pokoji či v kanceláři každý. Jen málo lidí se však může pochlubit, že by jejich domov zdobily hodiny s originálním pozadím a tvarem dle jejich výběru – například s fotografií.  Hodiny tedy v tomto případě tvoří i netradiční rámeček pro fotku, pro logo své oblíbené automobilové značky, pro obrázek svého oblíbeného místa v přírodě a podobně.

Inspiraci můžete například čerpat z realizace hodin ve tvaru fotoaparátu, který jsme realizovali pro fotografa. Nebo se inspirujte našimi hodinami ve tvaru firemního loga – štítu s písmenem G.

Vánoční tip č. 4 pro firmy: Pořiďte všem svým zaměstnancům tričko, mikinu či jiné oblečení s originálním vánočním motivem jako poděkování

Na kvalitní trička od našich dodavatelů můžeme natisknout cokoliv dle Vašich přání. Může to být například potisk s vánoční tematikou, vtipný obrázek, který se váže nějakým způsobem k Vaší firmě, zkrátka cokoliv. Všem zaměstnancům i tímto symbolickým dárkem uděláte radost :-). Více se dozvíte na stránce služby reklamní potisk textilu.

Některé z uvedených dárků si u nás můžete po předchozí domluvě vyzvednout také osobně v našich provozovnách v Dubí-Drahůnkách a Litvínově

Pokud bydlíte blízko naší provozovny v Dubí-Drahůnkách u města Teplice nebo v Litvínově, kontaktujte nás, sdělte poptávku a my Vám foto obrazy a další z těchto tipů na dárky zpracujeme, u fotoobrazů klidně na počkání…