Tisk plachty včetně instalace z výškové plošiny

20.6.2016

Nově jsme realizovali tisk další velké reklamní plachty a také jsme provedli její umístění na budovu za pomocí výškové plošiny.

Reklamní plachty jsou jedním z nejpoužívanějších nástrojů k upoutání velkého množství potencionálních zákazníků. Jejich velkou výhodou je jejich nízká pořizovací cena, snadná instalace, údržba i dobrá životnost a stálost barev.

Naše plachty tiskneme na kvalitní PVC materiál, který se osvědčil svou odolností proti všem typům a nástrahám počasí. U plachet není problém pracovat s jakýmikoliv rozměry, lehce se dají spojovat a nastavovat. S návrhem a tiskem reklamních plachet máme bohaté zkušenosti, budeme rádi, pokud se na nás obrátíte s jakýmkoliv dotazem či poptávkou.

Nejenže Vám plachtu navrhneme a vytiskneme, ale také Vám zajistíme její odbornou instalaci pomocí výškové plošiny. Jedná se o velmi využívanou službu, protože umístění reklamy na hůře dostupných místech nelze udělat svépomocí a proto klienti musí kontaktovat specializované firmy s výškovou plošinou, což se často prodraží.

Návrh, tisk reklamních plachet včetně jejich instalace z výškové plošiny – vyzkoušejte naši komplexní službu a určitě budete spokojeni.

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]