Tisk billboardů

Tisk billboardů

Reklamní agentura Grafstudio vám nabízí reklamu formou billboardu. Zapůsobte velkoplošnou reklamou. Nejenže vám billboard vytiskneme ve vysoké kvalitě, ale zajistíme vám i jeho lepení. Zaujmete svou reklamou velký počet lidí. Billboard vám to umožní, zvlášť pokud bude umístěný na dobře zvoleném místě.

A na kolik vás vyjde tisk a lepení billboardu u reklamní agentury Grafstudio? Nabízíme tisk na billboard a polep z plošiny od 1 300 Kč. Bude-li stačit místo plošiny žebřík, vyjde vás to na 800 Kč.

Zajímají vás možnosti tisku billboardů, nebo se chcete na cokoliv zeptat? Můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Tisk a lepení billboardů – ceník

  • Tisk na billboard od 1 300 Kč včetně polepu z plošiny.
  • Tisk na billboard za 800 Kč včetně polepu ze žebříku.

Kontaktujte nás


+420 777 75 75 74
info@grafstudio.cz

Aktuálně

14.4.2014 - Nové služby: Kovové reklamní konstrukce, prezentační desky, 3D loga

Nové služby: Kovové reklamní konstrukce, prezentační desky, 3D loga

Nově nabízíme výrobu kovových konstrukcí včetně instalace a osvětlení. Služba zahrnuje výrobu billboardů a nejrůznějších poutačů. Více o službě a ukázka nových prací Prezentační desky – více o službě. 3D loga a nápisy – Vytváříme 3D loga a nápisy z dinondové desky, plastové desky, tvoříme reklamní nápisy a loga z polystyrenu. Více.

14.2.2014 - Nový katalog reklamního textilu

Nový katalog reklamního textilu

Dnes jsme zveřejnili nový katalog reklamního textilu. Kolekce zajímavého reklamního textilu představuje výbornou příležitost, jak zviditelnit svou firmu. Reklamní textil mohou využít vaši zaměstnanci při různých promoakcích, nebo může jít o vhodný propagační dárek. Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

5.2.2014 - Nová služba: výroba víceúčelových stojanů

Nová služba: výroba víceúčelových stojanů

Výroba víceúčelových stojanů je naší nejnověji nabízenou službou. Díky téměř neomezeným možnostem modularizacelze sestavit stojan pro různá využití, například stojan na plakáty, stojan na nářadí a podobně. Stojan může mít libovolné rozměry, libovolnou grafiku, kterou jsme schopni také navhrnout a vytisknout, může být jednostranný nebo oboustranný. Více o službě