Tisk billboardů

Tisk billboardů

Reklamní agentura Grafstudio vám nabízí reklamu formou billboardu. Zapůsobte velkoplošnou reklamou. Nejenže vám billboard vytiskneme ve vysoké kvalitě, ale zajistíme vám i jeho lepení. Zaujmete svou reklamou velký počet lidí. Billboard vám to umožní, zvlášť pokud bude umístěný na dobře zvoleném místě.

A na kolik vás vyjde tisk a lepení billboardu u reklamní agentury Grafstudio? Nabízíme tisk na billboard a polep z plošiny od 1 300 Kč. Bude-li stačit místo plošiny žebřík, vyjde vás to na 800 Kč.

Zajímají vás možnosti tisku billboardů, nebo se chcete na cokoliv zeptat? Můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Tisk a lepení billboardů – ceník

  • Tisk na billboard od 1 300 Kč včetně polepu z plošiny.
  • Tisk na billboard za 800 Kč včetně polepu ze žebříku.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kontaktujte nás


+420 777 75 75 74
info@grafstudio.cz

Aktuálně

6.2.2015 - Foto obrazy a velkoformátový tisk plakátů

Foto obrazy a velkoformátový tisk plakátů

Reklamní agentura Grafstudio pro Vás připravila novou službu výroby foto obrazů a velkoformátového tisku plakátů. Více o službě foto obrazy a tisk plakátů

26.1.2015 - Nová služba: orientační systémy

Nová služba: orientační systémy

Od začátku roku 2015 nově poskytujeme novou službu: Orientační systémy. V rámci této služby jsme schopni vytvořit orientační systém libovolných parametrů. Pod pojmem orientační systém si lze představit širokou škálu možností: od jednoduchých jmenovek na dveře, štítků, až po komplexní orientační systém.

29.12.2014 - Naše reklamní agentura Vám přeje PF 2015

Naše reklamní agentura Vám přeje PF 2015

Přejeme Vám vše nejlepší a mnoho úspěchu v následujícím roce 2015. V příštím roce se můžete těšit na mnoho nových služeb, které vám přineseme. Patří sem například výroba orientačních systémů. Naše agentura vám toho ale přinese více. Informace budeme průběžně zveřejňovat.