Tisk billboardů

Tisk billboardů

Reklamní agentura Grafstudio vám nabízí reklamu formou billboardu. Zapůsobte velkoplošnou reklamou. Nejenže vám billboard vytiskneme ve vysoké kvalitě, ale zajistíme vám i jeho lepení. Zaujmete svou reklamou velký počet lidí. Billboard vám to umožní, zvlášť pokud bude umístěný na dobře zvoleném místě.

A na kolik vás vyjde tisk a lepení billboardu u reklamní agentury Grafstudio? Nabízíme tisk na billboard a polep z plošiny od 1 300 Kč. Bude-li stačit místo plošiny žebřík, vyjde vás to na 800 Kč.

Zajímají vás možnosti tisku billboardů, nebo se chcete na cokoliv zeptat? Můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Tisk a lepení billboardů – ceník

  • Tisk na billboard od 1 300 Kč včetně polepu z plošiny.
  • Tisk na billboard za 800 Kč včetně polepu ze žebříku.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Kontaktujte nás


+420 777 75 75 74
info@grafstudio.cz

Aktuálně

8.11.2014 - Akční cena roll up bannerů a systémů

Akční cena roll up bannerů a systémů

V současné době pro Vás naše reklamní agentura snížila cenu za výrobu roll up bennerů. Více o výrobě roll up bannerů a systémů ->

18.8.2014 - Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Různá jednání s obchodními partnery, ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají. Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. Berte […]

7.8.2014 - Nová služba: Odstraňování celopolepu

Nová služba: Odstraňování celopolepu

Představujeme vám novou službu – odstraňování celopolepu z vozidel, motorek, jízdních kol, … Více informací se dočtete na profilu služby, kde budeme postupně umisťovat výsledky před ostraněním / po odstranění polepu.