Reklamní stojany "áčka"

Reklamní stojany „áčka“

Nově jsme do okruhu našich služeb pod indoorové i outdoorové reklamy přiřadili reklamní a poutací stojany, takzvaná „áčka“ či trojúhelníky.

Konstrukce stojanů je velmi jednoduchá – skládají se pouze ze dvou potištěných desek, které jsou v jejich spodních částech spojeny dvěma řetízky. Tyto reklamní stojany se velmi dobře přenášejí a při uskladnění zabírají velmi málo místa. Hodí se před vchod obchodu, do výloh, na veletrhy a pro další široké využití a možnosti efektivní propagace.

Vzhledem k jednoduchosti jejich konstrukce nejsme omezeni rozměrem desek, jsme schopni Vám připravit libovolné rozměry stojanů přesně na míru dle Vašich potřeb. Stojany vyrábíme z kvalitní dibondové desky (buď z hliníku nebo plastu). Díky tomu vynikají vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám (přímému slunci, dešti, nízkým teplotám).

Toto řešení přenosné reklamy je velmi praktické, moderní a multifunkční. Mějte s sebou vhodnou reklamu kdekoliv půjdete bez nutnosti složité montáže a demontáže. Reklam doporučujeme vytvořit několik druhů, abyste měli pro každou příležitost to správné sdělení. Nevíte si rady s tím, co by mělo být na „áčku“ vytisknuté? Od toho jsme tu my – nechte na nás nejen výrobu, ale i návrh této reklamy na míru.

Ceník – příklad ceny standardního reklamního stojanu „áčka“

  • Rozměr 70 x 50 cm
  • Cena zahrnuje polep obou stran
  • Cena bez DPH 1 150 Kč

Je možné se domluvit na množstevních slevách, pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Ukázky reklamních áček

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA