Tvorba PR článků

Tvorba PR článků

Všem našim obchodním partnerům nabízíme možnost vytvoření a případně i zveřejnění reklamního sdělení (tzv. PR článku) týkající se jejich firmy nebo podnikatelské činnosti.

Tvorba PR článků pro online reklamu

Potřebujete vytvořit originální PR článek, který skutečně osloví Vaše zákazníky ve Vašem regionu? Není nic jednoduššího, než tvorbu profesionálního PR článku nechat na nás. Reklamní článek Vám na míru připraví profesionální redaktoři a akreditovaní novináři, kteří pracují v redakcích zpravodajských webů agentury BJ-ExtraMedia. Díky jejich bohatým zkušenostem v oboru Vám jsou schopni napsat velmi poutavý a čtivý článek, který čtenáře opravdu zaujme.

Zveřejnění PR článku na partnerských zpravodajských serverech a magazínech

Umístit PR článek pak můžete kdekoli, například na naše partnerské zpravodajské servery a magazíny. Jedná se o velmi navštěvované webové portály, takže si můžete být jistí, že Váš banner uvidí mnoho potenciálních návštěvníků, Vašich budoucích klientů.

  • ZpravyExtra.cz (multimediální celoplošný zpravodajský server)
  • Udalosti112.cz (zpravodajský krimi server)
  • UdalostiEXTRA.cz (internetový magazín)

Ceník za služby PR

PR SLUŽBA: CENA V KČ:
Zveřejnění PR článku na webu 1.500,- Kč
Zveřejnění PR článku na soc. síti Facebook.com (cca 13 tis. fanoušků) – „Události112“ + další stránky…

1.000,- Kč

Sleva 50%, nyní jen 500,- Kč

Tvorba a zveřejnění PR článku 3.500,- Kč / jednorázově / trvale zveřejněno!

Reklamní sdělení – PR články jsou standardně uveřejněny s tzv. textovými prokliky na Vaše firemní www stránky a uvedením odkazu na konci textu – dle požadavků inzerenta.

Akce a slevy pro inzerující

  • Slevy na reklamní sdělení pro nově inzerující až 20% na vybrané inzerce!
  • Slevy na reklamu pro opakující se inzerci
  • Slevy až 50% při dlouhodobé spolupráci na vybranou reklamu (min. roční inzertní kampaň)

Máte-li o inzerci na výše uvedených serverech zájem, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi Vám vytvoříme profesionální PR článek a zajistíme mediální zviditelnění Vaší firmy, podnikání, produktu nebo připravované akce či události.

Vedle reklamy formou PR článku můžete zvolit i propagaci bannerovou reklamou. Více zde.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]