Potisk igelitových tašek

Potisk igelitových tašek

Naše reklamní agentura Grafstudio nabízí novou zajímavou službu především pro malé a větší firmy – potisk igelitových tašek na míru. Ve spolupráci s našim dodavatelem Vám dodáme libovolné množství kvalitních plastových tašek, navrhneme originální grafické řešení a realizujeme výrobu těchto plastových tašek.

Využití pro tašky se samo nabízí: pro účely veletrhu, přičemž v tašce mohou být další reklamní materiály a prospekty Vaší společnosti, v prodejně specializovaného zboží si zákazník odnese zboží rovnou ve firemní tašce, pro zaměstnance… Reklamní tašky jako reklamní předměty jsou velmi účinné, protože mnoho zaměstnanců či zákazníků tuto tašku nebude vyhazovat, ale naopak s ní bude chodit na nákupy a nosit ji při běžných činnostech, což je velmi efektivní každodenní reklamou pro Vaši společnost.

Jako u každé z našich služeb, vycházíme vždy vstříc individuálním požadavkům klientů, množstevní slevy jsou možné. Je možno dodat více barevných variant tašek, než jsou vyobrazeny na ukázce. Pokud se rozhodnete připravovat grafický návrh tašky sami, kontaktujte nás předtím, abychom Vám sdělili vhodný barevný kontrast oproti zamýšlené barvě tašky jako podkladu a také přesný rozměr tašky. V opačném případě Vám grafický návrh rádi zhotovíme naši profesionální grafici.

Ukázka jednobarevného potisku igelitových tašek:
IMAG0046

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA