Vyrobíme Vám roll up banner již od 1 550 Kč bez DPH

10.3.2019

Chcete vyzkoušet novou formu venkovní i indoorové reklamy? Pak jednoznačně doporučujeme zkusit roll up bannery, které Vás i Vaše zákazníky nadchnou.

A právě teď k tomu máte tu nejlepší příležitost – jako jarní akci aktuálně nabízíme zajímavou cenu za tvorbu  roll up bannerů a systémů.

Co je to roll up banner a kde jej využijete?

Roll up systém je jeden z nejefektivnějších druhů indoor i outdoor reklamy v současnosti: je přenosný, skladný, umístění nevyžaduje složitou montáž a demontáž, a hlavně maximalizuje reklamní efekt na minimální ploše a je velmi atraktivní.

Roll upem nejvíce zaujmete všude tam, kde se vyskytuje velké množství lidí – před vchodem do Vaší prodejny, na oborových veletrzích, u vstupu do sídla firmy…

Vytvoříme pro Vás bannery od A do Z: od grafiky po tisk na kvalitní a odolný materiál. Na návrh i výrobu roll up bannerů jsme specialisté, neváhejte se na nás s Vaší poptávkou kdykoliv obrátit, vyjdeme vstříc i individuálním a atypickým požadavkům.

Rozměry roll upu a cena

  • Plocha jednoho roll up systému: 2 x 1 m
  • Celková plocha: 3 x 2 m

3 kusy včetně potisklého banneru
nyní za akční cenu 4 650 Kč bez DPH.

Jeden reklamní roll up banner stojí tedy 1 550 Kč bez DPH.

Neváhejte a kontaktujte naše specialisty přes Nezávaznou poptávku na profilu služby Roll up systémy, nebo nám na sebe nechte číslo a my Vám zavoláme. Pokud se v roll upech neorientujete, rádi Vám vše potřebné vysvětlíme: jak připravit případné grafické podklady pro naše grafiky, jaké jsou vhodné rozměry či kolik bannerů byste ideálně pro Vaše účely potřebovali. Při vyšším odběru je možná sleva!

Více o reklamních roll up systémech se dozvíte zde spolu s možností nezávazné objednávky.