Na polepy výloh jsme specialisté

4.8.2022

Výloha patří k tomu nejdůležitějšímu z pohledu potencionálního zákazníka, když prochází kolem Vaší provozovny. Pokud ho zaujme, má důvod Váš obchod navštívit, pokud ne, půjde o ulici vedle a k Vám se již nevrátí…

V naší reklamní agentuře Grafstudio jsme Vám schopni při realizaci polepu výlohy zajistit kompletní servis: tedy od grafického návrhu polepu, přes jeho výrobu až po jeho umístění k Vám do prodejny, obchodu či provozovny.

Proč poptat návrh a realizaci polepu výlohy právě u nás?

Jak je patrné z našich ukázkových referencí, polepy výloh patří k nejčastějším službám, které pro klienty poskytujeme.

Naší silnou stránkou u této služby je kvalita a spolehlivost využitých materiálů pro polep a také realizace libovolné grafiky v libovolných rozměrech. Chápeme, že každá výloha je jiná a komunikuje k zákazníkům odlišným způsobem. Proto se snažíme vždy navrhnout originální polep, aby do konkrétní výlohy zkrátka perfektně pasoval.

Polep výloh

Realizace polepu výlohy pro našeho zákazníka z Prahy

Zaujměte zákazníky svou výlohou! Patří k důležitým faktorům při jejich rozhodování, zda Vaši prodejnu vůbec navštíví.

Jaké jsou kroky od A do Z od nápadu po nový polep výlohy?

S naší agenturou máte tu výhodu, že jsme schopni zajistit kompletní servis, který je nutný pro vnuknutí života nového polepu včetně jeho umístění k Vám do prodejny, obchodu či provozovny.

1) Grafika výlohy – navrhneme Vám moderní řešení nebo svůj návrh můžete dodat sami

Ve většině případů vytváříme originální design výlohy podle dodaných podkladů. Vždy respektujeme grafickou identitu dané značky, produktu či společnosti (logo, využité barvy, fotografie, typografie) – to vše musí mít jasný záměr a smysl. Nebojíme se experimentovat a za naši dobu bohaté praxe již víme, co na zákazníky funguje.

Samozřejmostí je před zahájením návrhu důkladné proměření reklamní plochy a její nafocení, abychom v návrhu věděli, co tvoří okolí Vaší prodejny pro optimální návrh, a aby vše bylo přesně navržené pro velikost Vaší výlohy.

2) Tisk polepu a jeho ořez na dané rozměry výlohy

V případě schváleného návrhu polepu výlohy již nic nebrání jeho skutečné realizaci. Tiskneme na kvalitní materiály nejmodernější digitální technologií. Materiály, na něž polep aplikujeme, se vyznačují vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, přímému slunci i mrazům a barevnou stálostí.

Díky tomu, že se polep zpravidla skládá z několika dílčích kusů, jsme schopni polepit i atypicky rozměrové plochy (nepravidelné tvary apod.).

3) Vylepení polepu, montáž

Ve finále pak jen zbývá hotové dílo ukázat světu, aby dobře sloužilo našemu klientovi. Abychom tuto službu nabízeli opravdu komplexně, zvládneme Vám výlohu i odborně vylepit… To totiž není jen tak, zvláště, když se Vaše prodejna nachází ve vyšších patrech budov…

Nachází se Vaše prodejna ve vyšším patře nebo potřebujete polep vylepit opravdu hodně vysoko? Žádný problém! Jsme totiž schopni zajistit montáž a vylepení polepu vlastní montážní vysokozdvižnou plošinou :-). U nás máte prostě servis se vším všudy.

Zaujala Vás komplexnost, k jaké k polepům výloh a dalších ploch přistupujeme? Zhlédněte ještě naše další reference a dotvořte si finální obraz! Budeme rádi, pokud nám napíšete či zavoláte s vaší poptávkou či dotazem.

Další polep prodejny, který jsme realizovali od A do Z.

Výrobu výlohy doporučujeme zanechat profíkům, k nimž právě Grafstudio patří. Realizovali jsme již desítky výloh standardních i atypických tvarů. Podívejte se na naše reference a případně se na nás kdykoliv obraťte s nezávaznou poptávkou.