Na polepy výloh jsme specialisté

22.6.2017

Jak je patrné z našich ukázkových referencí, polepy výloh patří k nejčastějším službám, které pro klienty poskytujeme.

Naší silnou stránkou u této služby je kvalita a spolehlivost využitých materiálů pro polep a také realizace libovolné grafiky v libovolných rozměrech. Chápeme, že každá výloha je jiná a komunikuje k zákazníkům odlišným způsobem. Proto se snažíme vždy navrhnout originální polep, aby do konkrétní výlohy zkrátka perfektně pasoval.

Polep výloh

Realizace polepu výlohy pro našeho zákazníka z Prahy

Zaujměte zákazníky svou výlohou! Patří k důležitým faktorům při jejich rozhodování, zda Vaši prodejnu vůbec navštíví.

Jaké jsou kroky od A do Z od nápadu po nový polep výlohy?

S naší agenturou máte tu výhodu, že jsme schopni zajistit kompletní servis, který je nutný pro vnuknutí života nového polepu včetně jeho umístění k Vám do prodejny, obchodu či provozovny.

1) Grafika výlohy – navrhneme Vám moderní řešení nebo svůj návrh můžete dodat sami

Ve většině případů vytváříme originální design výlohy podle dodaných podkladů. Vždy respektujeme grafickou identitu dané značky či společnosti (logo, využité barvy, fotografie, typografie). Nebojíme se experimentovat a za naši dobu bohaté praxe již víme, co na zákazníky funguje.

Samozřejmostí je před zahájením návrhu důkladné proměření reklamní plochy a její nafocení, abychom v návrhu věděli, co tvoří okolí Vaší prodejny pro optimální návrh.

2) Tisk polepu a jeho ořez na dané rozměry výlohy

V případě schváleného návrhu polepu výlohy již nic nebrání jeho skutečné realizaci. Tiskneme na kvalitní materiály nejmodernější digitální technologií. Materiály, na něž polep aplikujeme, se vyznačují vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům, přímému slunci a barevnou stálostí.

Díky tomu, že se polep zpravidla skládá z několika dílčích kusů, jsme schopni polepit i atypicky rozměrové plochy (nepravidelné tvary apod.).

3) Vylepení polepu, montáž

Ve finále pak jen zbývá hotové dílo ukázat světu, aby dobře sloužilo našemu klientovi.

Nachází se Vaše prodejna ve vyšším patře nebo potřebujete polep vylepit opravdu hodně vysoko? Žádný problém! Jsme totiž schopni zajistit montáž a vylepení polepu vlastní montážní vysokozdvižnou plošinou :-). U nás máte prostě servis se vším všudy.

Zaujala Vás komplexnost, k jaké k polepům výloh a dalších ploch přistupujeme? Zhlédněte ještě naše další reference a dotvořte si finální obraz! Budeme rádi, pokud nám napíšete či zavoláte s vaší poptávkou či dotazem.


Další polep prodejny, který jsme realizovali od A do Z.