Vánoce jsou za dveřmi – objednejte si u nás tvorbu i výrobu vánočního přání a PFka

23.11.2017

Nenechávejte tvorbu firemního PFka na poslední chvíli a objednejte si jej u nás ještě dnes.

Mít originální novoroční a vánoční přání je pro každou firmu nepsanou povinností, přáníčko reprezentuje a není dobré jeho přípravu podcenit. Přáníčkem nejen děkujete svým zaměstnancům a klientům za dobrou spolupráci. Originálním přáníčkem od srdce jim zároveň sdělujete, že Vám na nich záleží a přejete jim tím vše nejlepší do dalšího roku. Přáníčkem zároveň vyjadřujete, že v této vzájemné spolupráci chcete nadále pokračovat.

Pokud o zhotovení přáníček od nás budete mít zájem, budou následovat 2 kroky:

1. Tvorba grafiky PFka

Uvítáme od Vás návrhy, co přesně si na přáníčku přejete mít. Podle toho zpracujeme profesionální návrh, který bude sloužit jako podklad pro výrobu, ale zároveň i pro rozesílání e-mailem v elektronické podobě.

Prioritou by však měl být tisk přáníčka a předání osobně či rozeslání poštou – je to mnohem osobnější způsob.

2. Tisk a výroba přáníček

Je jen na Vás, jaký rozměr pro přáníčka budete požadovat, včetně typu papíru či tvaru. Rádi vyjdeme vstříc veškerým Vašim přáním a požadavkům. Od kusové výroby přáníček v počtu několika kusů Vám můžeme zajistit i hromadnou výrobu pro rozesílku poštou.

Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv poptávkou, společně přijdeme na způsob, jak vytvořit originální PFko, které bude hrdě zdobit domácnosti mnoha Vašich klientů či zaměstnanců.

PF 2017 grafstudio

Náš tip: vyzkoušejte Pfka jako aromatickou visačku

Kromě konvenčního formátu přání (pohlednice, obálka, obálka k otevření) Vám nabízíme originální zpracování libovolného přáníčka do aromatické visačky. Můžete si být jisti, že toto voňavé přání neskončí jen chvíli na stole v obývacím pokoji klienta či v kanceláři v šuplíku, ale že jej obdarovaný využije ve firemním autě (voňavý stromeček do auta), v kanceláři, zkrátka všude tam bude přání díky jeho užitečnosti a zajímavosti vidět lépe.

Tímto provedením (jako aromatická visačka) chceme nabídnout zákazníkům možnost, aby se v každoroční záplavě PFek a přání to jejich v moři ostatních tak jednoduše neztratilo.

Více o aromavisačkách, ale i o tvorbě PFek detailně, si přečtete na portfoliu služby.

Aktuálně

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]

17. 12. 2017 - Bez kvalitních vizitek a razítek se neobejde žádná firma

Bez kvalitních vizitek a razítek se neobejde žádná firma

Co jiného než firemní vizitka je tou Vaší nejdůležitější „vizitkou“ před Vašimi zákazníky a obchodními partnery. Na vizitce mnoho klientů poprvé spatří Vaše logo a má možnost se seznámit s Vaší firemní identitou. U razítek je situace podobná – razítko musí mít nejen čistě pragmatickou funkci, ale také záleží na designu orazítkovaných informací, na jejich […]