Vánoce jsou za dveřmi – objednejte si u nás tvorbu i výrobu vánočního přání a PFka

23.11.2017

Nenechávejte tvorbu firemního PFka na poslední chvíli a objednejte si jej u nás ještě dnes.

Mít originální novoroční a vánoční přání je pro každou firmu nepsanou povinností, přáníčko reprezentuje a není dobré jeho přípravu podcenit. Přáníčkem nejen děkujete svým zaměstnancům a klientům za dobrou spolupráci. Originálním přáníčkem od srdce jim zároveň sdělujete, že Vám na nich záleží a přejete jim tím vše nejlepší do dalšího roku. Přáníčkem zároveň vyjadřujete, že v této vzájemné spolupráci chcete nadále pokračovat.

Pokud o zhotovení přáníček od nás budete mít zájem, budou následovat 2 kroky:

1. Tvorba grafiky PFka

Uvítáme od Vás návrhy, co přesně si na přáníčku přejete mít. Podle toho zpracujeme profesionální návrh, který bude sloužit jako podklad pro výrobu, ale zároveň i pro rozesílání e-mailem v elektronické podobě.

Prioritou by však měl být tisk přáníčka a předání osobně či rozeslání poštou – je to mnohem osobnější způsob.

2. Tisk a výroba přáníček

Je jen na Vás, jaký rozměr pro přáníčka budete požadovat, včetně typu papíru či tvaru. Rádi vyjdeme vstříc veškerým Vašim přáním a požadavkům. Od kusové výroby přáníček v počtu několika kusů Vám můžeme zajistit i hromadnou výrobu pro rozesílku poštou.

Neváhejte se na nás obrátit s jakoukoliv poptávkou, společně přijdeme na způsob, jak vytvořit originální PFko, které bude hrdě zdobit domácnosti mnoha Vašich klientů či zaměstnanců.

PF 2017 grafstudio

Náš tip: vyzkoušejte Pfka jako aromatickou visačku

Kromě konvenčního formátu přání (pohlednice, obálka, obálka k otevření) Vám nabízíme originální zpracování libovolného přáníčka do aromatické visačky. Můžete si být jisti, že toto voňavé přání neskončí jen chvíli na stole v obývacím pokoji klienta či v kanceláři v šuplíku, ale že jej obdarovaný využije ve firemním autě (voňavý stromeček do auta), v kanceláři, zkrátka všude tam bude přání díky jeho užitečnosti a zajímavosti vidět lépe.

Tímto provedením (jako aromatická visačka) chceme nabídnout zákazníkům možnost, aby se v každoroční záplavě PFek a přání to jejich v moři ostatních tak jednoduše neztratilo.

Více o aromavisačkách, ale i o tvorbě PFek detailně, si přečtete na portfoliu služby.

Aktuálně

18. 04. 2018 - Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Mrkněte se, za jakou chvilku se dá na autě vykouzlit reklamní celopolep vozidla, který bude profesionálně zastupovat a propagovat danou firmu. Před polepem: Výsledná podoba vozu s polepem: Přemýšlíte o reklamním polepu či celopolepu i Vašeho auta? Pokud to máte k nám na pobočku do Litvínova nebo do Dubí-Drahůnek u Teplic kousek, klidně přijeďte na nezávaznou konzultaci […]

22. 03. 2018 - Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Různá jednání s obchodními partnery ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být tedy jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají. Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. […]

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]