Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

18.1.2018

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc.

Bannerová on-line reklama

Bannerová online reklamaAktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura BJ-ExtraMedia:

  • ZpravyExtra.cz (multimediální celoplošný zpravodajský server)
  • Udalosti112.cz (zpravodajský krimi server)
  • UdalostiEXTRA.cz (internetový magazín)

Že se nevyznáte v grafice a není ve Vašich silách vytvořit reklamní banner, který by skutečně oslovil Vaše koncové zákazníky? V této souvislosti Vám nabízíme vytvoření profesionálním banneru v libovolném formátu, který se potom na těchto serverech může vystavit. Vytvořený grafický banner Vám samozřejmě před jeho zveřejněním dáme odsouhlasit, aby jste s ním byli 100% spokojeni.

Více o službě včetně ceníku zde.

Tvorba PR článků

Tvorba PR článkůNově také našim obchodním partnerům nabízíme vytvoření a zveřejnění reklamního sdělení (tzv. PR článku) týkající se jejich firmy nebo podnikatelské činnosti. Zveřejnění můžeme zajistit na výše zmíněných serverech.

Neumíte napsat vlastní PR článek, který by oslovil Vaše zákazníky ve Vašem regionu? Není nic jednoduššího, než tvorbu profesionálního PR článku nechat na nás. Reklamní článek vám na míru připraví profesionální redaktoři a akreditovaní novináři, kteří pracují v redakcích zpravodajských webů agentury BJ-ExtraMedia. Díky jejich bohatým zkušenostem v oboru Vám jsou schopni napsat velmi poutavý a čtivý článek, který čtenáře opravdu zaujme.

Více o službě včetně ceníku zde.

V průběhu tohoto roku připravujeme další novinky pro naše zákazníky

„Nezasekli“ jsme se jen u reklamních triček, tiskovin či bannerů, ale jdeme s dobou, a proto již nyní pracujeme na tom, abychom pro zviditelnění našich zákazníků udělali maximum.

Připravujeme další novinku, která skvěle doplní předchozí zmíněné služby pro online reklamu. Jedná se o výrobu videoreklamy – firemního videomedailonku, který Vám zhotovíme opět na míru, abychom co nejefektivněji zviditelnili Vaše podnikání nebo činnost. Informovat o nové službě Vás budeme již brzy.

Aktuálně

18. 04. 2018 - Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Mrkněte se, za jakou chvilku se dá na autě vykouzlit reklamní celopolep vozidla, který bude profesionálně zastupovat a propagovat danou firmu. Před polepem: Výsledná podoba vozu s polepem: Přemýšlíte o reklamním polepu či celopolepu i Vašeho auta? Pokud to máte k nám na pobočku do Litvínova nebo do Dubí-Drahůnek u Teplic kousek, klidně přijeďte na nezávaznou konzultaci […]

22. 03. 2018 - Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Různá jednání s obchodními partnery ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být tedy jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají. Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. […]

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]