Z naší bohaté nabídky speciálních reklamních fólií a plachtovin si vyberete

9.2.2024

Přemýšlíte nad zhotovením vlastního billboardu, plachty, nad polepem automobilu? Potřebujete do své firmy nakoupit kvalitní fólie pro další využití? U nás v reklamní agentuře Grafstudio jste na správné adrese. Vyberte si z širokého sortimentu plotrových a speciálních fólií.

Reklamní fólie jsou velice univerzálním reklamním materiálem, z něhož lze vykouzlit působivá reklama, která zaujme. Věděli jste však, že existuje až několik stovek různých druhů, které jsou vhodné přímo pro konkrétní účel? Plachty se liší svým materiálem, odolností, způsoby aplikace a dalšími aspekty. V dnešním článku si představíme jen několik typů speciálních fólií.

Celopolep vozidla

Holografické fólie

Už jste o nich někdy slyšeli? Jsou založeny na principu Fresnelovy čočky, tudíž dokáží poskytnout optický efekt hloubky. Skvěle se hodí na vizitky, blahopřání, pohlednice, dopravní značení a značky všeho druhu… Tyto fólie jsou velmi odolné vůči poškrábání.

Nespornou výhodou holografických fólií je fakt, že jej lze využít k potisku na řezacích plotrech, sítotisku, offsetu, ale i pro termotransferový tisk.

Okenní fólie

Tyto fólie skvěle využijete pro dekorativní grafiku všeho druhu na zrcadla a jiné skleněné povrchy, například okenní skla, výlohy a prosklenné dveře. Okenní fólie vypadají úžasně, protože sklu dodávají efekt pískovaného, broušeného, mléčného skla či skla s námrazou. Doporučujeme!

Magnetické fólie

Neméně efektivní fólie jsou fólie magnetické. Jde o stále využívanější a atraktivní nosič reklamy. Reklama je snadno vyměnitelná a přemístitelná. Své využití si najde především jako informační štítek na různých kovových tabulích, regálech v obchodech, na lednice, … Obrovská výhoda u těchto typů reklamních materiálů je to, že vydrží jako nová po celá léta.

Fotoluminiscenční fólie

Tyto fólie využijete zejména ve stavitelství při návrhu interiérů budov. Fólie se vyznačují dlouhodobým dosvitem a využívají se například pro značení únikových cest při protipožární ochraně, či pro orientační systém v budovách, když selže elektrický rozvod v budově a např. nouzové východy nejsou viditelné.

Fólie pro celopolepy aut

U automobilových fólií existuje celá škála různých typů pro odlišná využití. Například klasické homologované automobilové fólie vynikají přitažlivým vzhledem, výborně zadržují teplo a redukují škodlivé UV záření až o 99%. Rovněž regulují oslnění i prodlužují životnost vybavení ve voze. Karbonové fólie naopak nejčastěji slouží pro designové úpravy palubních desek a automobilových doplňků. Wrappingové fólie pak využíváme pro polepování velkých ploch na autech nebo pro úplnou změnu barvy aut.

Kompletní nabídku fólií najdete na stránce Prodej fólií a v našem PDF katalogu

Katalog a ceník folií