Magnetické a plánovací tabule využijete ve firmě i doma

14.5.2023

U nás v Grafstudiu Vám vyrobíme kvalitní magnetické a plánovací tabule pro různé příležitosti – do domácnosti nebo do firmy. Na naše tabule můžete libovolně psát barevným fixem, připínat magnetky nebo papírové poznámky pomocí magnetů či oba způsoby libovolně kombinovat.

Vybrat si můžete ze dvou rozměrových formátů tabulí:

  • 150 x 100 cm
  • 120 x 90 cm

V případě Vašeho zájmu však není problém tabule zhotovit v atypických rozměrech a tvarech.

K našim tabulím rovněž standardně dodáváme kompletní příslušenství:

  • praktická magnetická houba
  • fixy
  • 15 ks magnetek

Plánovací magnetické tabule na zeď pro firmy

Plánovací či magnetické tabule se hodí u Vás ve firmě pro mnohé účely. Na plánování úkolů, na vyznačování důležitých pracovních činností, na psaní poznámek během jednání v zasedací místnosti…

U našich tabulí je velká výhoda v tom, že je můžeme polepit jakoukoliv grafikou – například týdenním plánovacím kalendářem – přesně podle Vašich individuálních potřeb včetně loga společnosti, firemních barev… Nejenže daná tabule má v tomto případě praktický účel, ale také skvěle reprezentuje danou společnost před klienty a obchodními partnery.

magnetická tabule

Magnetické tabule pro děti

Školní rok je sice pro všechny děti školou povinné v plném proudu, nikdy však není pozdě na to, abyste vybavili dětské pokojíčky magnetickými tabulemi, kde by si mohly děti trénovat psaní a počítání na tabuli – přesně tak, jak jsou poté zkoušení ve škole.

V aktuální době zavřených škol kvůli situaci ohledně koronaviru a výuce v distanční podobě dávají tyto tabule v dětských pokojích čím dál větší smysl.

Naše magnetické tabule se hodí pro každého žáčka, studenta vyšších stupňů škol, do školky nebo všech typů škol.

Doporučujeme tabuli zakoupit malému prvňáčkovi jako netradiční, ale přitom velmi praktický dárek. Na tabuli lze natisknout oblíbený filmový či pohádkový motiv dítěte, aby se těšil z učení pomocí tabule ještě více.

Máte o výrobu magnetických tabulí s potiskem zájem?

Pokud potřebujete s čímkoliv ohledně magnetických či plánovacích tabulí poradit, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Můžeme Vám nabídnout i zajímavé množstevní slevy. Kompletní nabídku magnetických tabulí můžete zhlédnout zde.