Karbonová fólie bílá

Kategorie: Prodej fólií

cena na dotaz

Fólie jsou kvalitní a jsme schopni je profesionálně aplikovat včetně záruky.

Parametry:

Tloušťka fólie: 0.17 mm
Šířka: 1520 mm
Délka balíku: 30 m
Vzduchové kanálky: Ano
Pracovní teplota: 90 °C
Barva: Bílá

Popis folie

Tato karbonová folie je vynikající na proměnu barvy vašeho vozidla, kterému dodá zajímavý lesklý odlesk a eleganci. To však není vše, aplikací této speciální fólie se docílí i celkové inovace vozidla a přispěje k ochraně laku. Aplikace fólie se navíc vyznačuje jednoduchostí a zejména výsledným efektem. Materiál lze totiž využít jak v interiéru (palubní deska), tak v exteriéru vašeho vozidla (celkový polep, zrcátka, kapota, střecha).

Fólie je samolepicí, lehce se přizpůsobuje zaoblením i hranám. Vzduchové kanálky umožňují rychlou a snadnou instalaci, nedochází tím pádem ke vzniku vzduchových bublin. Je možné v případě nutnosti folii vícekrát odlepovat a nalepovat, při ohřátí horkovzdušnou pistolí se dá dále natahovat a jinak tvarovat. Kvalitní provedení zajišťuje barevnou stálost.

Fólii lze využít i na jiné dopravní prostředky nebo přístroje: na telefony, počítače, kola, motorky, přilby, čtyřkolky, koloběžky a spoustu dalšího. Fólii lze kombinovat s jakoukoliv další barevnou fólií z naší nabídky. Neváhejte nás kontaktovat, pokud potřebujete poradit s výběrem.

Poptávkový formulář