Renovace kuchyňské linky

Renovace kuchyňské linky

Je pro Vás překvapivé, že naše reklamní agentura, která se specializuje především na návrh a výrobu reklamních tiskovin, realizaci celopolepů vozidel a další reklamní služby, nabízí i renovaci kuchyňské linky?

Na druhý pohled to možná zas tak překvapivé nebude – jsme jedničkou v reklamních polepech vozidel, motorek a dalších strojů či zařízení – a kuchyňskou linku lze také považovat s trochou představivosti za „vozidlo“ :-).

Navíc renovace kuchyňské linky patří k velmi často využívaným službám. Mnoho klientů totiž již není spokojeno se vzhledem jejich opotřebované kuchyňské linky, a pátrají po možnostech, jak ji zachovat, a s co nejnižšími náklady ji pouze zrenovovat, oživit, aby vypadala jako nová. A právě díky všeobecné poptávce klientů po této službě nás napadlo ji zařadit i do našeho portfolia služeb, i když může být tematicky trochu vybočující oproti naším ostatním službám.

Proč zadat renovaci kuchyňské linky nám?

  • Jak jsme naznačili výše, renovace kuchyňské linky a renovace karoserie automobilu formou polepu se od sebe moc neliší. Prvním krokem je v obou případech vyčištění a odmaštění původního povrchu, na který se poté aplikuje polep.
  • Používáme polepy nejvyšší kvality, které mají výborné vlastnosti proti mechanickému opotřebení a  otěruvzdornosti.
  • Jsme schopni renovovat nábytek kuchyňské linky včetně skříní, polic, kuchyňské desky, vyměnit úchytky a provést další drobné montérské práce.
  • Máme grafický-estetický cit. Můžete si tedy být jisti, že i námi zrenovovaná kuchyňská linka bude vypadat mnohem lépe, než v původní úpravě. Respektujeme přání zákazníka ohledně barvy či motivu polepu, celkové uspořádání kuchyně, ostatních spotřebičů a interiérových prvků.
  • Celopolepy aut i dalších zařízeních zkrátka umíme, o čemž svědčí bohaté reference, které můžete zhlédnout na našem webu zde.

Po renovaci může být Vaše kuchyňská linka jako nová! Pro více informací nás kontaktujte, případně rovnou zašlete nezávaznou poptávku přes formulář níže.

Ukázka zrenovované kuchyňské linky

renovace kuchyňské linky

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA