Vyzkoušejte služby naší reklamní agentury, v létě 2016 nabízíme zajímavé slevy!

21.7.2016

Naše reklamní agentura Grafstudio se vždy snaží vyjít vstříc veškerým požadavkům našich zákazníků. Ať už se jedná o polep automobilů, tvorbu vizitek či navržení a realizaci billboardů, do naší práce investujeme maximum úsilí pro spokojenost zákazníků.

V létě 2016 nabízíme řadu slevových akcí u několika našich služeb. V dnešním článku tyto služby představíme včetně uvedení výhodných cen. Tyto služby vytváří pilíře našich činností, jedná se o důležité činnosti všech reklamních agentur.

Vizitky

vizitkyNedocházejí Vám vizitky, máte v kapse či v peněžence dostatečné množství? Není na čase na jejich menší redesign a vylepšení? Vizitky patří k nejdůležitějším prvkům propagace všech firem. Jedná se o jakýsi každodenní reklamní předmět, který rozdává budoucím klientům obchodní zástupce či jakýkoliv zaměstnanec Vaší společnosti, a automaticky Vás reprezentuje.

Navrhneme Vám originální vzhled vizitek, oboustranné či jednostranné na kvalitní materiál za skvělé ceny. Doporučujeme především sadu 1 000 vizitek, která Vás vyjde na 0,78 Kč / vizitka!

500 ks 1000 ks 2000 ks
jednostranné 4/0 450,– 780,– 1450,–
oboustranné 4/0 590,– 850,– 1570,–

Více o výrobě a tisku barevných vizitek se dočtete zde.

Billboardy

plachty-1Billboard či reklamní plachta, jednu z nejefektivnějších forem exteriérové reklamy, je možné využít téměř všude. Objevuje se na výlohách, na budovách, na speciálních tabulích ve městech či u silnic, na sportovních hřištích. Díky své velikosti je dobře navržený billboard vidět na mnoho metrů a i proto se jedná o jednu z nejúčinnějších reklam vůbec.

Nabízíme výrazné slevy při objednání několika billboardů (např. 5 a více) zároveň s jejich vylepením a umístěním na budovu. Je často potřebný speciální vysokozdvižný jeřáb, kterým disponujeme a dokážeme tyto billboardy pohodlně zavěšovat kdekoliv je nutné.

Cena billboardu se odvíjí od jeho rozměru, který může být téměř libovolný. Pronájem výškové plošiny včetně obsluhy pak vychází na 600 Kč za hodinu bez DPH.

Informujte se u nás na realizaci billboardu jako komplexní služby, či proveďte rovnou objednávku.

Razítka

40Která firma by se mohla obejít bez kvalitních razítek? Naše agentura spolupracuje se světoznámou a rozšířenou značkou COLOP, která dělá opravdu pěkná, ale hlavně trvanlivá a kvalitní razítka za skvělé ceny. Můžeme navrhnout až pětiřádkový zápis.

  • Při objednání razítka 50 vizitek zdarma.
  • Při objednávce přes internet nad 1000,- bez DPH 100 vizitek zdarma.
  • 15% sleva při objednávce přes internet.

V případě hromadného objednání razítek dostanete výraznou slevu, neváhejte a objednávejte razítka hned dnes přes objednávkový formulář.

Působíme po celé ČR – na služby naší agentury se můžete spolehnout

I když naše reklamní agentura Grafstudio sídlí u města Teplice, naše klienty máme po celé České republice. Vizitky či razítka jsme schopni zaslat expresně poštou. Co se týká vylepení billboardů, tam je nutné počítat s případným dopravným, pokud jej chcete vylepit v jiném kraji. Nejčastěji působíme v Ústeckém a Středočeském kraji (Praha).

Těšíme se na naši vzájemnou spolupráci.

S přáním hezkého léta
Tým reklamní agentury Grafstudio

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]