Výškové práce a pronájem výškové plošiny

Výškové práce a pronájem výškové plošiny

Nabízíme Vám komplexní službu, která je potřebná pro umístění Vašich outdoorových reklamních předmětů do určitých výšek.

Touto službou vycházíme vstříc našim zákazníkům a jejich požadavkům. Tímto přístupem se také odlišujeme od konkurence: většinou se můžete setkat s tím, že Vám některá z agentur vytvoří grafický návrh reklamy, reklamu vytiskne, ale již Vám nezajistí její polep na hůře dostupných místech, tedy ve vyšších výškách.

V případě velkoplošné reklamy, která při správném provedení a umístění dosahuje značného efektu, je nutné ji umístit na dobře viditelné místo, které si však mnohdy žádá výškové práce. Díky tomu lze Váš billboard nebo jiný reklamní předmět umístit viditelně na frekventovaná místa a je velká pravděpodobnost, že zaujme velké množství potenciálních klientů.

Ceník

  • Plošina pro výškové práce za auto 290,- / za hodinu.
  • Vypůjčení výškové plošiny za 290,- / za hodinu.

Tak jako u našich dalších služeb, i v tomto případě nabízíme individuální přístup a uvedené ceny jsou orientační a určené pro spolupráce spíše jednorázového charakteru. Kontaktujte nás a domluvíme se na dlouhodobější spolupráci nebo v případě specifických požadavků jsme schopni zajistit odpovídající techniku.

Nejedná se o obvyklý standard, proto se často musí zákazníci od konkurence obracet na specializované firmy, které zajišťují pouze výškové práce. Práce s výškovou plošinou vyžaduje odbornou kvalifikaci, speciální techniku a je tudíž poměrně drahá v porovnání s tím, kolik stojí návrh a výroba samotného billboardu nebo reklamní tabule. Využijte této příležitosti a nechte, aby Vám naše agentura Grafstudio zařídila vše potřebné včetně instalace výsledného díla za odpovídající cenu.

Pronájem 20 m výškové plošiny

Pronájem výškové plošiny včetně obsluhy. Cena 600 Kč za hodinu bez DPH.

Pronájem výškové plošiny leták

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]

17. 12. 2017 - Bez kvalitních vizitek a razítek se neobejde žádná firma

Bez kvalitních vizitek a razítek se neobejde žádná firma

Co jiného než firemní vizitka je tou Vaší nejdůležitější „vizitkou“ před Vašimi zákazníky a obchodními partnery. Na vizitce mnoho klientů poprvé spatří Vaše logo a má možnost se seznámit s Vaší firemní identitou. U razítek je situace podobná – razítko musí mít nejen čistě pragmatickou funkci, ale také záleží na designu orazítkovaných informací, na jejich […]