Výškové práce a pronájem výškové plošiny

Výškové práce a pronájem výškové plošiny

Nabízíme Vám komplexní službu, která je potřebná pro umístění Vašich outdoorových reklamních předmětů do určitých výšek.

Touto službou vycházíme vstříc našim zákazníkům a jejich požadavkům. Tímto přístupem se také odlišujeme od konkurence: většinou se můžete setkat s tím, že Vám některá z agentur vytvoří grafický návrh reklamy, reklamu vytiskne, ale již Vám nezajistí její polep na hůře dostupných místech, tedy ve vyšších výškách.

V případě velkoplošné reklamy, která při správném provedení a umístění dosahuje značného efektu, je nutné ji umístit na dobře viditelné místo, které si však mnohdy žádá výškové práce. Díky tomu lze Váš billboard nebo jiný reklamní předmět umístit viditelně na frekventovaná místa a je velká pravděpodobnost, že zaujme velké množství potenciálních klientů.

Ceník

  • Plošina pro výškové práce za auto 290,- / za hodinu.
  • Vypůjčení výškové plošiny za 290,- / za hodinu.

Tak jako u našich dalších služeb, i v tomto případě nabízíme individuální přístup a uvedené ceny jsou orientační a určené pro spolupráce spíše jednorázového charakteru. Kontaktujte nás a domluvíme se na dlouhodobější spolupráci nebo v případě specifických požadavků jsme schopni zajistit odpovídající techniku.

Nejedná se o obvyklý standard, proto se často musí zákazníci od konkurence obracet na specializované firmy, které zajišťují pouze výškové práce. Práce s výškovou plošinou vyžaduje odbornou kvalifikaci, speciální techniku a je tudíž poměrně drahá v porovnání s tím, kolik stojí návrh a výroba samotného billboardu nebo reklamní tabule. Využijte této příležitosti a nechte, aby Vám naše agentura Grafstudio zařídila vše potřebné včetně instalace výsledného díla za odpovídající cenu.

Pronájem 20 m výškové plošiny

Pronájem výškové plošiny včetně obsluhy. Cena 600 Kč za hodinu bez DPH.

Pronájem výškové plošiny leták

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

18. 04. 2018 - Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Mrkněte se, za jakou chvilku se dá na autě vykouzlit reklamní celopolep vozidla, který bude profesionálně zastupovat a propagovat danou firmu. Před polepem: Výsledná podoba vozu s polepem: Přemýšlíte o reklamním polepu či celopolepu i Vašeho auta? Pokud to máte k nám na pobočku do Litvínova nebo do Dubí-Drahůnek u Teplic kousek, klidně přijeďte na nezávaznou konzultaci […]

22. 03. 2018 - Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Různá jednání s obchodními partnery ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být tedy jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají. Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. […]

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]