Plastové náhrobní desky

Plastové náhrobní desky

Nabízíme výrobu levných plastových náhrobních desek. Libovolný nápis s motivem se na desku aplikuje pomocí speciální pískové fólie, která je imitací klasického pískování.

Povrch desky je na první pohled téměř nerozeznatelný od kamenných náhrobků včetně skleněného povrchu, které naše desky rovněž napodobují.

Využívaný plastový materiál včetně fólie je velmi kvalitní a odolný proti povětrnostním vlivům. K hlavním výhodám oproti ostatním typům náhrobků patří několikanásobně nižší cena, rychlost a jednoduchost výroby včetně vyhotovení složitých motivů.

Cena za zhotovení plastového náhrobku se stanovuje individuálně podle velikosti náhrobní desky a podle množství textu. S důvěrou se na nás obraťte, pokud máte o tuto službu zájem, na vše potřebné se Vás zeptáme pro kalkulaci a následnou výrobu desky.

Hotovou desku je pak možné zaslat balíkem poštou či si pro ni můžete přijet po předchozí domluvě k nám buď na provozovnu do Dubí-Drahůnek nebo do Litvínova v Ústeckém kraji.

Ukázka realizace – plastová náhrobní deska

Deska má standardní rozměry a spolu s textem je na ni vyobrazen decentní symbol. Motiv či styl písma lze změnit dle individuálních přání a požadavků.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]