Plastové náhrobní desky

Plastové náhrobní desky

Nabízíme výrobu levných plastových náhrobních desek. Libovolný nápis s motivem se na desku aplikuje pomocí speciální pískové fólie, která je imitací klasického pískování.

Povrch desky je na první pohled téměř nerozeznatelný od kamenných náhrobků včetně skleněného povrchu, které naše desky rovněž napodobují.

Využívaný plastový materiál včetně fólie je velmi kvalitní a odolný proti povětrnostním vlivům. K hlavním výhodám oproti ostatním typům náhrobků patří několikanásobně nižší cena, rychlost a jednoduchost výroby včetně vyhotovení složitých motivů.

Cena za zhotovení plastového náhrobku se stanovuje individuálně podle velikosti náhrobní desky a podle množství textu. S důvěrou se na nás obraťte, pokud máte o tuto službu zájem, na vše potřebné se Vás zeptáme pro kalkulaci a následnou výrobu desky.

Hotovou desku je pak možné zaslat balíkem poštou či si pro ni můžete přijet po předchozí domluvě k nám buď na provozovnu do Dubí-Drahůnek nebo do Litvínova v Ústeckém kraji.

Ukázka realizace – plastová náhrobní deska

Deska má standardní rozměry a spolu s textem je na ni vyobrazen decentní symbol. Motiv či styl písma lze změnit dle individuálních přání a požadavků.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

18. 04. 2018 - Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Mrkněte se, za jakou chvilku se dá na autě vykouzlit reklamní celopolep vozidla, který bude profesionálně zastupovat a propagovat danou firmu. Před polepem: Výsledná podoba vozu s polepem: Přemýšlíte o reklamním polepu či celopolepu i Vašeho auta? Pokud to máte k nám na pobočku do Litvínova nebo do Dubí-Drahůnek u Teplic kousek, klidně přijeďte na nezávaznou konzultaci […]

22. 03. 2018 - Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Různá jednání s obchodními partnery ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být tedy jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají. Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. […]

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]