Výroba a tisk pozvánek

Výroba a tisk pozvánek

Každá akce, o které chcete dát vědět a především na kterou chcete pozvat lidi, vyžaduje pozvánky. Jak vyrobit pozvánku, která zaujme? Přenechte tuto starost na naší reklamní agentuře.

Pozvánky od reklamní agentury Grafstudio

Pozvánky informují o tom, kde se určitá akce koná, v jaký čas a co je její podstatou. Každý by asi zvládl dát tyto informace dohromady. Pozvánka by však měla nejen informovat, ale především zaujmout. Nikdo nechce, aby pozvánku, kterou někomu předá či pošle, skončila někde založená, v horším případě v koši, a to jen proto, že dotyčného nezaujala ani natolik, aby si ji přečetl celou.

Pokud nechcete, aby skončily takto i vaše pozvánky, nechte si ji vyrobit naší reklamní agenturou. Zabýváme se jak výrobou, tak i tiskem pozvánek. Při výrobě pozvánek se zaměřujeme na všechny její stránky. To znamená, že se nesoustředíme jen na údaje na pozvánce a design, ale tiskneme je i na velmi kvalitní křídový papír. Můžete samozřejmě přijít i se svým vlastním grafickým návrhem pozvánek a reklamní agentura vám je i kvalitně vytiskne. Vaši vlastní představu budeme respektovat, ale zároveň vás seznámíme s dalšími možnostmi. Konečný výběr grafického návrhu je jen na vás.

Většina pořádaných akcí vyžaduje mnohé starosti. Ušetřete si alespoň část z nich a přenechte reklamní agentuře výrobu a tisk pozvánek.

Ať už připravujete pozvánku na jakoukoliv akci, důležité je zaujmout. My víme, jaké prvky na pozvánce nejlépe zapůsobí na lidi. Proto vám kromě výroby a tisku pozvánek nabízíme konzultaci a vypracování návrhu.

Zaměřujeme se nejen na kvalitní grafiku, ale i materiál pozvánek. Nejčastěji je tiskneme na matný či lesklý křídový papír o síle od 135G do 300G. Připravíme vám i pozvánky s atypickými rozměry. Reklamní agentura Grafstudio je flexibilní. Pozvánky můžete mít jednostranné či oboustranné, černobílé či barevné atd. Potěší vás i příznivé ceny a krátká dodací lhůta.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]