Renovace kuchyňské linky

Renovace kuchyňské linky

Je pro Vás překvapivé, že naše reklamní agentura, která se specializuje především na návrh a výrobu reklamních tiskovin, realizaci celopolepů vozidel a další reklamní služby, nabízí i renovaci kuchyňské linky?

Na druhý pohled to možná zas tak překvapivé nebude – jsme jedničkou v reklamních polepech vozidel, motorek a dalších strojů či zařízení – a kuchyňskou linku lze také považovat s trochou představivosti za „vozidlo“ :-).

Navíc renovace kuchyňské linky patří k velmi často využívaným službám. Mnoho klientů totiž již není spokojeno se vzhledem jejich opotřebované kuchyňské linky, a pátrají po možnostech, jak ji zachovat, a s co nejnižšími náklady ji pouze zrenovovat, oživit, aby vypadala jako nová. A právě díky všeobecné poptávce klientů po této službě nás napadlo ji zařadit i do našeho portfolia služeb, i když může být tematicky trochu vybočující oproti naším ostatním službám.

Proč zadat renovaci kuchyňské linky nám?

  • Jak jsme naznačili výše, renovace kuchyňské linky a renovace karoserie automobilu formou polepu se od sebe moc neliší. Prvním krokem je v obou případech vyčištění a odmaštění původního povrchu, na který se poté aplikuje polep.
  • Používáme polepy nejvyšší kvality, které mají výborné vlastnosti proti mechanickému opotřebení a  otěruvzdornosti.
  • Jsme schopni renovovat nábytek kuchyňské linky včetně skříní, polic, kuchyňské desky, vyměnit úchytky a provést další drobné montérské práce.
  • Máme grafický-estetický cit. Můžete si tedy být jisti, že i námi zrenovovaná kuchyňská linka bude vypadat mnohem lépe, než v původní úpravě. Respektujeme přání zákazníka ohledně barvy či motivu polepu, celkové uspořádání kuchyně, ostatních spotřebičů a interiérových prvků.
  • Celopolepy aut i dalších zařízeních zkrátka umíme, o čemž svědčí bohaté reference, které můžete zhlédnout na našem webu zde.

Po renovaci může být Vaše kuchyňská linka jako nová! Pro více informací nás kontaktujte, případně rovnou zašlete nezávaznou poptávku přes formulář níže.

Ukázka zrenovované kuchyňské linky

renovace kuchyňské linky

 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]