Reklamní vlajky – muší křídla

Reklamní vlajky – muší křídla

Pečlivě jsme pro Vás připravili zcela novou službu. Jedná se o výrobu a potisk speciálních reklamních vlajek, kterým se říká a my je takto budeme nazývat také, muší křídla. Připravili jsme několik variant co se týká tvaru, i uchycení reklamní vlajky. Máte možnost výběru z několika druhů podstavců pro různé situace.

Proč muší křídla využít?

Tento typ venkovní (outdoorové) reklamy je velmi efektivní. Není zas tak častý oproti polepům výloh nebo plakátům a můžete si tedy být jisti, že s tímto typem zaujmete téměř každého. Výborně se hodí před provozovnu k venkovním dveřím, u výlohy obchodu, před restaurací, na různé akce nebo veletrhy či dokonce na firemní vozidlo – zkrátka všude tam, kde je důležitá prezentace Vaší značky. Na muších křídlech vyhotovených podle firemních barev velmi dobře a efektně působí logo společnosti a slogan.

Kreativitě se meze nekladou, takže podoba muších křídel může být přesně podle Vašich představ. Pokud s návrhem muších křídel chcete poradit, ochotně Vám pomůže některý z našich grafiků a společně najdeme to nejlepší řešení. Konzultace nad podobou těchto vlajek včetně nezávazné kalkulace je zcela zdarma!

Varianty muších křídel

musi-kridla

Cena těchto reklamních vlajek se odvíjí podle rozměrů vlajek (XS, S, M, L, XL – můžete si vybrat z několika rozměrů viz Ceník a Vzory muších křídel v PDF) a podle typu podstavce:

  • 1) deska 30×30 cm nebo 40×40 cm bez rotátoru – hodí se pro přenosné využití vlajky
  • 2) deska 40×40 cm nebo 55×55 cm s rotátorem – velmi efektní při působení větru
  • 3) nájezdový stojan (pod kolo vozidla) – propagovat svou firmu můžete i velmi netradičně na autě
  • 4) plastový vrtný trn – pro fixní umístění, ale i jednoduché odvrtání pro případnou změnu místa
  • 5) křížový stojan – hodí se i do interiérů

Ceník, vzory a specifikace muších křídel

K ceně muších křídel je nutné připočítat 300 Kč za dopravu a 200 Kč za grafickou přípravu. V případě osobního vyzvednutí nebo v případě, že dodáte vlastní grafické podklady není nutné ani jednou položku přičítat.

Ceník výroby muších křídel

Muší křídla vzory včetně různých podstavců

Ukázka reklamních muších křídel

kridlo

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

18. 04. 2018 - Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Mrkněte se, za jakou chvilku se dá na autě vykouzlit reklamní celopolep vozidla, který bude profesionálně zastupovat a propagovat danou firmu. Před polepem: Výsledná podoba vozu s polepem: Přemýšlíte o reklamním polepu či celopolepu i Vašeho auta? Pokud to máte k nám na pobočku do Litvínova nebo do Dubí-Drahůnek u Teplic kousek, klidně přijeďte na nezávaznou konzultaci […]

22. 03. 2018 - Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Různá jednání s obchodními partnery ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být tedy jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají. Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. […]

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]