Reklamní vlajky – muší křídla

Reklamní vlajky – muší křídla

Pečlivě jsme pro Vás připravili zcela novou službu. Jedná se o výrobu a potisk speciálních reklamních vlajek, kterým se říká a my je takto budeme nazývat také, muší křídla. Připravili jsme několik variant co se týká tvaru, i uchycení reklamní vlajky. Máte možnost výběru z několika druhů podstavců pro různé situace.

Proč muší křídla využít?

Tento typ venkovní (outdoorové) reklamy je velmi efektivní. Není zas tak častý oproti polepům výloh nebo plakátům a můžete si tedy být jisti, že s tímto typem zaujmete téměř každého. Výborně se hodí před provozovnu k venkovním dveřím, u výlohy obchodu, před restaurací, na různé akce nebo veletrhy či dokonce na firemní vozidlo – zkrátka všude tam, kde je důležitá prezentace Vaší značky. Na muších křídlech vyhotovených podle firemních barev velmi dobře a efektně působí logo společnosti a slogan.

Kreativitě se meze nekladou, takže podoba muších křídel může být přesně podle Vašich představ. Pokud s návrhem muších křídel chcete poradit, ochotně Vám pomůže některý z našich grafiků a společně najdeme to nejlepší řešení. Konzultace nad podobou těchto vlajek včetně nezávazné kalkulace je zcela zdarma!

Varianty muších křídel

musi-kridla

Cena těchto reklamních vlajek se odvíjí podle rozměrů vlajek (XS, S, M, L, XL – můžete si vybrat z několika rozměrů viz Ceník a Vzory muších křídel v PDF) a podle typu podstavce:

  • 1) deska 30×30 cm nebo 40×40 cm bez rotátoru – hodí se pro přenosné využití vlajky
  • 2) deska 40×40 cm nebo 55×55 cm s rotátorem – velmi efektní při působení větru
  • 3) nájezdový stojan (pod kolo vozidla) – propagovat svou firmu můžete i velmi netradičně na autě
  • 4) plastový vrtný trn – pro fixní umístění, ale i jednoduché odvrtání pro případnou změnu místa
  • 5) křížový stojan – hodí se i do interiérů

Ceník, vzory a specifikace muších křídel

K ceně muších křídel je nutné připočítat 300 Kč za dopravu a 200 Kč za grafickou přípravu. V případě osobního vyzvednutí nebo v případě, že dodáte vlastní grafické podklady není nutné ani jednou položku přičítat.

Ceník výroby muších křídel

Muší křídla vzory včetně různých podstavců

Ukázka reklamních muších křídel

kridlo

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]

17. 12. 2017 - Bez kvalitních vizitek a razítek se neobejde žádná firma

Bez kvalitních vizitek a razítek se neobejde žádná firma

Co jiného než firemní vizitka je tou Vaší nejdůležitější „vizitkou“ před Vašimi zákazníky a obchodními partnery. Na vizitce mnoho klientů poprvé spatří Vaše logo a má možnost se seznámit s Vaší firemní identitou. U razítek je situace podobná – razítko musí mít nejen čistě pragmatickou funkci, ale také záleží na designu orazítkovaných informací, na jejich […]