Reklamní polepy aut

Reklamní polepy aut

Reklama, která je na jednom místě, může zcela minout určitou skupinu lidí, a možná právě mezi nimi jsou vaši potenciální zákazníci. Jak to vyřešit? Volte mobilní reklamu v podobě polepů vozidel. V reklamní agentuře Grafstudio jsou reklamní polepy a celopolepy vozidel naší specialitou.

Reklamní polepy na vozidlech se u nás těší stále větší oblibě. Tato technika si získala přízeň hlavně pro svou schopnost mobility a pro svou dlouhou životnost. Pracujeme s polepy plotrovou folií, která velice rychle přilne ke karoserii vozu, je stálobarevná a voděodolná. Lepidlo navíc nezpůsobuje poškození laku.

Také používáme magnetickou folii o síle 0,3 – 0,9 mm, která slouží pro krátkodobé označení vozů, např. při předvádění vozů či při prodeji vozů. Výhodou magnetické folie je možnost jejího opětovného použití. Je také lehce odnímatelná, takže z firemního označeného auta můžete mít po chvíli opět soukromý vůz. Tuto magnetickou folii lze snadno upevnit i sejmout bez následného poškození laku vozu.

Polepy lepíme na všechny typy vozidel – od bicyklů, osobních automobilů, autobusů až po nákladní vozy nebo kontejnery (viz ukázky v dolní části této stránky).

V naši reklamní agentuře připravujeme rozmanité designy polepů pro automobily, ale i bicykly, autobusy, sanitky, nákladní vozy či kontejnery. Tyto zakázky se řeší většinou zcela individuálně a záleží na obsahu plochy, která je potřebná pro správnou reklamu. Dejte si však pozor – více neznamená vždy efektivněji a mnohem důležitější je správný návrh celého konceptu polepu. Se vším Vám naši zkušení grafici poradí, neváhejte nás s jakýmkoliv dotazem kontaktovat.

Mohla by Vás také zajímat technologie celopolepů aut 3D wrap. Více informací o celopolepech aut naleznete zde spolu s bohatou fotogalerií již realizovaných prací.

Polep auta plavkyňe Simony Baumrtové

Polep firemních vozů

Polep firemních automobilů pro společnost Remax

Polepy aut REMAX

Polepy aut pro realitní kancelář Remax. Auta jsou polepena různým způsobem dle zadání zákazníka. Pro polepy jsme připravili grafiku přesně podle jednotlivých typů a tvarů aut.

Polep vozu pro kamnářství

Ukázky různých polepů

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]