Reklamní nástěnné hodiny s potiskem

Reklamní nástěnné hodiny s potiskem

Na službu výroby reklamních nástěnných hodin s potiskem jsme v naší reklamní agentuře Grafstudio obzvláště hrdí. Jedná se o originální způsob neinvazivní reklamy, kterou můžete využít na Vašich pracovištích, jako dárkové předměty pro zákazníky či klienty.

Díky libovolnému tvaru a barevnému potisku lze hodiny vytvořit na motivy jakéhokoli logotypu (viz ukázka hodin podle tvaru našeho loga), a tím vytvořit z hodin ve Vašem firemním prostředí příjemnou „ozdobu“. Ta plní jak praktický účel, tak i ten reklamní. Například na Vaše klienty, s kterými jednáte u sebe na pobočce (například v zasedací místnosti) tímto zdůrazněním vlastní značky a brandu můžete udělat velmi pozitivní dojem.

Nemáte ještě ve firmě ani jedny originální hodiny, které by reprezentovaly Vaší společnost ve správných barvách a světle? Neváhejte nám zavolat či napsat, navrhneme Vám optimální řešení reklamních nástěnných hodin s potiskem.

  REKLAMNÍ PŘEDMĚTY NAKUPTE ROVNOU V NAŠEM E-SHOPU

Ukázka reklamních nástěnných hodin na zakázku

Kromě atypických nástěnných hodin na zakázku pro Vás také máme spoustu hodin, budíků i náramkových hodinek od našich dodavatelů rovnou k objednání. Můžete si vybrat ze spousty typů hodin rovnou z katalogu, objednat konkrétní množství a my Vám na ně vytiskneme jednoduché logo, slogan a podobně.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA