Přemýšlíte o účinné a levné formě reklamy? Zvolte reklamní tabule s ochrannou fólií.

21.7.2017

Výroba reklamní tabule Leo ExpressNení pochyb o tom, že propagace formou reklamních tabulí patří stále k tradičním formám interiérových i exteriérových reklam, na kterou zákazníci velmi dobře reagují.

Pokud je deska umístěna na vhodné a viditelné místo, možnost oslovení velkého množství zákazníků je značné. K těmto místům může patřit rušná ulice, prostor nádražní budovy či metra.

Při jakých příležitost využijete reklamní tabule?

  • propagace konkrétního produktu nebo služby s uvedením jeho názvu, webové adresy, adresy prodejny a čísla telefonu
  • upozornění na blízkost provozovny, obchodu, restaurace, hotelu formou poutače s navigační šipkou k objektu od daného místa vyvěšení tabule
  • umístění na informačních tabulí na ulicích, v interiérech často navštěvovaných budov (nádraží, letiště, metro, nákupní střediska)
  • na sportovních, kulturních a dalších společenských akcích

Pro úspěch reklamy však také samozřejmě záleží na designu dané tabule a rovněž způsobu její výroby. Reklama musí být výrazná, vhodně umístěná a instalovaná a musí dobře odolávat povětrnostním vlivům.

Zajistíme pro Vás výrobu reklamních tabulí od A do Z

S návrhem, následnou výrobou i umístěním na konkrétní místo Vám naše reklamní agentura ráda pomůže. S výrobou tohoto typu reklamy máme mnohaletou bohatou zkušenost. Na naše vybrané reference včetně detailních informací o reklamních tabulích (využité materiály, rozměry) se podívejte na profilu této služby.

Postup při tvorbě tabulí

  • využití předřezaných tabulí 2 x 3 m, lze spojit více kusů dohromady a dosáhnout téměř libovolných rozměrů
  • tisk grafiky a aplikace ochranné fólie
  • umístění na zeď pomocí tekutých hřebíků nebo pomocí hmoždinek a šroubů
  • materiály: PerspexPolykarbonát ArlaDibond, Polyester Petplus

 

Chcete se na cokoliv zeptat ohledně výroby reklamních tabulí či našich dalších služeb? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Více o službě Výroba reklamních tabulí se dočtete zde.

Aktuálně

18. 04. 2018 - Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Mrkněte se, za jakou chvilku se dá na autě vykouzlit reklamní celopolep vozidla, který bude profesionálně zastupovat a propagovat danou firmu. Před polepem: Výsledná podoba vozu s polepem: Přemýšlíte o reklamním polepu či celopolepu i Vašeho auta? Pokud to máte k nám na pobočku do Litvínova nebo do Dubí-Drahůnek u Teplic kousek, klidně přijeďte na nezávaznou konzultaci […]

22. 03. 2018 - Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Různá jednání s obchodními partnery ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být tedy jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají. Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. […]

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]