Přemýšlíte o účinné a levné formě reklamy? Zvolte reklamní tabule s ochrannou fólií.

21.7.2017

Výroba reklamní tabule Leo ExpressNení pochyb o tom, že propagace formou reklamních tabulí patří stále k tradičním formám interiérových i exteriérových reklam, na kterou zákazníci velmi dobře reagují.

Pokud je deska umístěna na vhodné a viditelné místo, možnost oslovení velkého množství zákazníků je značné. K těmto místům může patřit rušná ulice, prostor nádražní budovy či metra.

Při jakých příležitost využijete reklamní tabule?

  • propagace konkrétního produktu nebo služby s uvedením jeho názvu, webové adresy, adresy prodejny a čísla telefonu
  • upozornění na blízkost provozovny, obchodu, restaurace, hotelu formou poutače s navigační šipkou k objektu od daného místa vyvěšení tabule
  • umístění na informačních tabulí na ulicích, v interiérech často navštěvovaných budov (nádraží, letiště, metro, nákupní střediska)
  • na sportovních, kulturních a dalších společenských akcích

Pro úspěch reklamy však také samozřejmě záleží na designu dané tabule a rovněž způsobu její výroby. Reklama musí být výrazná, vhodně umístěná a instalovaná a musí dobře odolávat povětrnostním vlivům.

Zajistíme pro Vás výrobu reklamních tabulí od A do Z

S návrhem, následnou výrobou i umístěním na konkrétní místo Vám naše reklamní agentura ráda pomůže. S výrobou tohoto typu reklamy máme mnohaletou bohatou zkušenost. Na naše vybrané reference včetně detailních informací o reklamních tabulích (využité materiály, rozměry) se podívejte na profilu této služby.

Postup při tvorbě tabulí

  • využití předřezaných tabulí 2 x 3 m, lze spojit více kusů dohromady a dosáhnout téměř libovolných rozměrů
  • tisk grafiky a aplikace ochranné fólie
  • umístění na zeď pomocí tekutých hřebíků nebo pomocí hmoždinek a šroubů
  • materiály: PerspexPolykarbonát ArlaDibond, Polyester Petplus

 

Chcete se na cokoliv zeptat ohledně výroby reklamních tabulí či našich dalších služeb? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Více o službě Výroba reklamních tabulí se dočtete zde.

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]