Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

18.8.2014

Různá jednání s obchodními partnery, ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají.

Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. Berte vizitku jako část prezentace sama sebe, potažmo vaší firmy.

Jak by měla kvalitní vizitka vypadat? Je žádoucí, aby vycházela z vaší činnosti, které se věnujete. Váš klient (či potenciální klient) si vás díky ní snadněji zapamatuje a vy v tu chvíli přestanete být jen jeden z mnoha možných kontaktů.

Otázkou je, jak by měla vypadat vizitka, která zaujme. Tápete? Pomůžeme vám. Kvalitní reklamní agentura Grafstudio ví, jak zaujmout vizitkou.

Reklamní agentura Grafstudio vám nabízí výrobu a tisk barevných vizitek, které splňují potřebné designové požadavky. Samozřejmostí je i kvalita materiálu, ze kterých se vizitky vyrábějí. Potěší vás i příznivá cena. Vizitky koupíte za 1,25 Kč / ks.

Máte svůj vlastní nápad na grafické zpracování vizitky? Předložíte ho a reklamní agentura vám vizitky vytiskne.

Udělejte dojem na své klienty vizitkou. Reklamní agentura Grafstudio vám s přípravou působivých vizitek pomůže.

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]