Odstraňování celopolepu

Odstraňování celopolepu

Může se stát, že se Vám polep na automobilu nebo motorce již nelíbí a chcete jej odstranit. To není žádný problém, pokud byl polep realizovaný našimi zaměstnanci. V případě, že si koupíte automobil nebo motorku z autobazaru, kde již polep je – tam záleží na tom, jak byl polep proveden. Kontaktujte nás, protože nejprve musíme zjistit, jakou technologií byl polep proveden a zda je jeho odstranění možné bez následků.

Další variantou je odstranit starý polep (např. již starý s množství mechanického poškození) a nahradit jej polepem novým. Dalo by se říci, že u nás v Grafstudiu se na celopolepy aut přímo specializujeme. Neváhejte nás oslovit a nabídneme Vám slevu – při odstranění starého polepu a aplikaci nového.

Ceny a technologie při odstranění polepu na auto

Odstraňování celopolepu provádíme za cenu od 2500 Kč do 3500 Kč. Ceny se však mohou výrazně lišit zejména podle obsahové plochy polepu. Při finální kalkulaci záleží na ploše celopolepu i typu vozidla nebo předmětu.

Využíváme přístroj Vinyl Steam Remover Pro. Tento parní odstraňovač fólií nevyužívá žádné chemikálie, pouze přirozených vlastností vody a je tedy k předmětu naprosto šetrný. Nebojte se nás požádat o nezávaznou kalkulaci, zda je možné konkrétní polep touto metodou odstranit.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA