Grafické zpracování

Grafické zpracování

Naše reklamní agentura Grafstudio pro vás zajistí jakékoliv grafické zpracování textů, letáků, katalogů, inzerce, výročních zpráv či jiných reklamních tiskovin a to ve vysoké kvalitě za rozumné ceny. Naším cílem je, aby grafika nejen maximálně podpořila hlavní myšlenku daného projektu, ale aby byla také jasná a srozumitelná.

Za roky našeho působení jsme pro klienty vytvořili již neuvěřitelné množství propagačních materiálů – zároveň nás to nikdy nepřestalo bavit. Vždy se snažíme ke každé zakázce a k potřebám klientů přistupovat individuálně a pomáhat jim v zajištění perfektní propagace a reklamy, která funguje.

Jaké projekty pro vás na míru dokážeme graficky zpracovat?

Zpracujeme libovolné grafické podklady jak pro každý druh tisku (offsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk apod.) a výrobu reklamních předmětů, tak pro www stránky.

Připravíme pro vás perfektní grafické návrhy od kreativních grafiků pro:

Reklamní letáky (od grafického návrhu až po zpracování)

Ve většině případů se jedná o jednorázovou propagaci produktu nebo zvýhodněné akce, nejčastějšími formáty jsou klasický A4, A5, ale volbou některého z atypických rozměrů se můžete mezi kvantem ostatních letáků od konkurence také odlišit.

Katalogy (grafické zpracování katalogů, které zákazníky zaujmou)

Katalogy patří k nejnáročnějším materiálům z této kategorie, protože většinou obsahují velké množství informací. Záleží však na tom, v jakém intervalu vycházejí. Nejčastěji to bývá jednou měsíčně, čtvrtletně, nebo i ročně (interiérový design, architektura). Výjimkami však jsou například potravinářské nebo maloobchodní firmy, které využívají pro propagaci menší týdenní katalogy s nejaktuálnějšími informacemi a nabídkou.

Inzerce do časopisů a magazínů (grafické zpracování inzerátů, které se budou prodávat samy)

Opět pracujeme s konvenčními i netypickými formáty. Záleží samozřejmě na formátu samotného magazínu a také na finančních možnostech, protože se od velikosti inzertní plochy pochopitelně významně odvíjí její cena. Neváhejte nás kontaktovat i za tímto účelem – poradíme vám, kdy je lepší nasadit velkou inzertní plochu a kdy postačí menší textový inzerát.

Výroční zprávy (grafické zpracování výročních zpráv, které připraví dokonalý obraz o vaší firmě)

Výroční zprávy se vytváření většinou jednou za rok a jsou pro prezentaci firmy také stěžejní zejména pro pravidelné zákazníky i nové klienty nebo sponzory.

Vizitky (grafické zpracování vizitek dotvoří vaše image)

K jednomu z nejdůležitějších, přitom nejjednodušších materiálů jak na tvorbu, tak výrobu, patří jednoznačně vizitky. Na vizitky se specializujeme, o čemž se můžete přesvědčit na samotném profilu služby.

Proč klademe na grafické zpracování takový důraz?

Můžete mít sebelepší produkt nebo službu, ale to vám bohužel nezajistí úspěch u zákazníků. Ti se totiž musí o vaší činnosti nějak dozvědět. Právě přes webové stránky, reklamní letáky a katalogy lze perfektně produkt či službu propagovat. Extrémně však záleží na tom, jak je daný materiál zpracován. Úspěch této reklamy se odvíjí jak od logotypu společnosti a celé „corporate identity“, tedy firemního stylu, tak od prezentace samotných služeb a výrobků.

Při tvorbě grafických materiálů samozřejmě akceptujeme jednotný vizuální styl firmy, zejména co se týká loga, firemních barev, sloganů a hesel. Zároveň se však snažíme hledat nové věci a způsoby, jak vás efektivně zviditelnit.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]

18. 01. 2018 - Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Novinky pro rok 2018 z dílny Grafstudio.cz: bannerová reklama, PR články a další

Reklamní agentura Grafstudio.cz navázala úzkou spolupráci s mediální agenturou BJ-ExtraMedia. Díky tomu jsme opět o krok napřed a můžeme nabídnout svým zákazníkům něco navíc. Bannerová on-line reklama Aktuálně nabízíme svým klientům a obchodním partnerům velmi zajímavé zviditelnění jejich firmy, podnikání či výrobku, a to ve formě mediálního zviditelnění na internetových zpravodajských serverech a magazínech, které provozuje agentura […]

18. 12. 2017 - PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

PF 2018 – Reklamní agentura Grafstudio Vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2018

Přejeme všem našim zákazníkům krásné prožití vánočních svátků v kruhu svých nejbližších a do nového roku 2018 hlavně hodně zdraví, štěstí, osobních a pracovních úspěchů. Našim klientům a obchodním partnerům velmi děkujeme za výbornou spolupráci v tomto roce a v roce příštím se těšíme na další. Velmi si naší naší vzájemné spolupráce vážíme! Tak jako v letech […]