Aromatické visačky - aromavisačky

Aromatické visačky – aromavisačky

Reklamní aromatické visačky (známé též pod pojmem reklamní visačky, stromečky do auta, vonné stromečky, či osvěžovače vzduchu) patří k velmi oblíbeným propagačním předmětům, které zaujmou nejen vůní, ale samozřejmě také svou vizuální podobou.  

Naše reklamní agentura vám v rámci propagace vašich služeb či zboží zhotoví voňavé visačky na míru, tak aby tvarem i grafikou zcela korespondovali s vaší firemní identitou (logo, slogan či jiný motiv).

Reklamní visačky jsou vyráběny z kašírované lepenky o tloušťce 1,6 mm s matným povrchem. Potisk je realizován UV ofsetovým tiskem CMYK přímo na lepenku, přičemž konečný vizuální tvar je vždy v režii klienta. Pro vonný efekt jsou využívány kvalitní, zdravotně nezávadné potravinářské vonné esence.

Reklamní aromatické visačky a jejich využití

Osvěžovače vzduchu jsou nejen dokonalým reklamním předmětem, které propaguje vaše služby či produktu, ale i skvělým dárkem, který určitě zákazník ocení.  Jejich využití je opravdu pestré, mohou sloužit jako poděkování za věrnost, jako přání k jubileu či k Vánocům anebo jako celoroční kalendář. Jako kvalitní osvěžovače vzduchu (známé „vonné stromečky“) je navíc ocení každý motorista.

Prohlédněte si ukázku některých našich aromatických visaček v PDF formátu

Aromatické visačky s potiskem

Tvary aroma visaček, které umíme vyrobit

Tvary raznic pro aroma visačky

Další informace o aromavisačkách

(pro zvětšení klepněte na obrázek)

CENÍK GRAFSTUDIO

Aroma visačka pro společnost Leo Expres

vysačka leo

Aroma visačky pro společnost Truck servis

vysacky-9

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA