3D loga a nápisy z plastu a polystyrenu

3D loga a nápisy z plastu a polystyrenu

Na zakázku Vám vyrobíme libovolný 3D nápis nebo logo přesně dle Vašich představ. Využití si najde jako poutací prvek na Vaši budovu, jako reklamní předmět, …

Možnosti využití 3D loga a nápisu z plastu a polystyrenu

3D loga a nápisy se využívají zejména jako reklamní poutače označující budovy, recepce, prodejní jednotky či např. značení jednotlivých hal.

3D loga a nápisy tvoří součást image každé větší společnosti a jsou její nepřehlédnutelnou vizitkou. Naše reklamní agentura patří ke kreativnímu grafickému studiu, které pro vás připraví 3D loga a nápisy od návrhu až po instalaci. Připravíme pro vás nepřehlédnutelné reklamní poutače v podobě 3D log a nápisů, které jsou originální a dokonale korespondují s firemní identitou.

1) 3D loga z dibondové desky a plastové desky

Naše reklamní agentura vám vytvoří 3D loga a nápisy z dibondové desky i plastové desky. Tvoříme také reklamní nápisy a loga z polystyrenu, přičemž všechny typy materiálů lze podsvětlit Led diodami nebo nasvětlit halogenovým osvětlením. Naše Grafstudio zajistí kompletní dodávku s veškerým servisem a to nejen reklamním agenturám, ale i přímo společnostem, firmám a obchodům.

Ukázka námi realizovaných 3d log:

2) 3D loga z polystyrenu

3D polystyren je skvělým řešením pro firmy či reklamní agentury, které chtějí vytvořit luxusně vypadající a přitom nízko nákladové 3D logo či nápis. Naše reklamní agentura navrhuje a vyrábí reklamní prvky z 3D polystyrenu pro nejrůznější účely v té nejlepší kvalitě a za skvělou cenu.

Hlavní výhody 3D polystyrenu:

  • Vhodný jak do interiéru, tak do exteriéru
  • Nízké výrobní náklady
  • Možnost výroby 3D nápisů ve větší tloušťce
  • Lehkost a snadná manipulace
  • Jednoduchá montáž (stačí fixovat za pomocí montážního lepidla)

Při výrobě reklamních poutačů naše reklamní agentura používá kvalitní extrudovaný polystyren, jenž díky své struktuře vytváří dokonale hladký povrch bez viditelných pórů. Díky této vlastnosti se docílí toho, že barevný nátěr je dokonale celistvý.

Doporučení: 3D logo vytvořené z polystyrenu je vhodné umístit zejména do prostorů, kde nehrozí jeho poškození např. velkou frekvencí pohybu lidí či v úzkých chodbách.

Ukázka námi realizovaných projektů:

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Aktuálně

18. 04. 2018 - Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Nová reference polepů na auto: celopolep BMW

Mrkněte se, za jakou chvilku se dá na autě vykouzlit reklamní celopolep vozidla, který bude profesionálně zastupovat a propagovat danou firmu. Před polepem: Výsledná podoba vozu s polepem: Přemýšlíte o reklamním polepu či celopolepu i Vašeho auta? Pokud to máte k nám na pobočku do Litvínova nebo do Dubí-Drahůnek u Teplic kousek, klidně přijeďte na nezávaznou konzultaci […]

22. 03. 2018 - Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Originální vizitky od reklamní agentury Grafstudio

Různá jednání s obchodními partnery ale i se zákazníky se neobejdou bez vizitek. Nemělo by vám být tedy jedno, jak vaše vizitky vypadají. Jsou důležitou prezentací vás a vaší firmy a mnohé o vás vypovídají. Barevné vizitky od reklamní agentury Grafstudio Vizitka není jen kartičkou, na které jsou kontakty a případně další informace o vás. […]

15. 02. 2018 - Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nová reference: celopolep autobusu společnosti Remax

Nejen s celopolepy aut, ale i s výrobou celopolepu pro velký autobus si dokážeme bez problémů poradit. Nedávno jsme pro našeho stálého zákazníka, společnost Remax, připravili celopolep autobusu na míru. Autobusu jsme změřili míry :-), připravili podklady, realizovali výrobu potisku a celopolep po částech na autobus profesionálně aplikovali. Výsledkem je tak vizuálně působivý a jednotlivě […]